Vacature groep 7/8

Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar een enthousiaste leerkracht

Groep: 7/8
Werkdagen: (woensdag) donderdag en vrijdag
Reden van vacature: 0,2 wtf reguliere formatie, 0,2 tijdelijke vervanging gedurende het hele schooljaar en 0,2 wtf tijdelijk i.v.m. ouderschapverlof tot de Kerst

Omschrijving van de school:
De Idenburg is een basisschool in Andijk. Kinderen worden uitgedaagd om hun talenten te ontwikkelen door rekening te houden met verschillen. Binnen het thematisch aanbod ontwikkelen de kinderen zowel cognitieve, sociaal-emotionele, motorische als creatieve vaardigheden.

Jouw profiel:

  • Je hebt kennis en ervaring in groep 7/8
  • Je kan goed samenwerken met collega‚Äôs, leerlingen en ouders
  • Je voelt je verantwoordelijk voor alle kinderen van de school
  • Je wilt meewerken aan de ontwikkeling van onze onderwijsorganisatie
  • Je kunt feedback geven en ontvangen

Ons aanbod:

  • Een overzichtelijk en gestructureerde werkomgeving
  • Een klein en gezellig team waarin professioneel met elkaar omgegaan wordt
  • Een school waar kinderen werken en spelen in een veilige omgeving
  • Een organisatie die hard werkt aan de onderwijsontwikkeling

Contact en informatie:

Ben je enthousiast en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Reageer dan zeker op deze vacature! Mail je motivatiebrief en CV uiterlijk 11 mei 2020 naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onderwerp: sollicitatie Idenburg gr 7/8. Wil je meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Ina Montsma op telefoonnummer 0623163051 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. meer informatie over onze school, verwijzen we je naar onze website www.idenburgschool.nl

NB. Zowel medewerkers met een vaste- als een tijdelijke benoeming kunnen op deze vacature reageren. Medewerkers met een vaste benoeming hebben voorrang, conform cao PO bijlage IE.